KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197019
nr 1619 7019
Akvarell
Elis Aidanpää, fjällmotiv. Signerad, daterad 64, akvarell, yttermått inklusive ram: 36x57 cm
Kondition: missfärgningar
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:56:06
8/5 14:50:54
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor